Profil značky

O nás

CHANTALL, s.r.o., so sídlom v Nových Zámkoch, je úspešná slovenská módna značka, ktorá sa výrazne etablovala na domácom i zahraničnom trhu v segmente dámskej módy.

Prevádzkujeme vlastnú sieť obchodov, ktoré sú rozmiestnené do všetkých lokalít Slovenska . Vo všetkých obchodoch garantujeme zaručenú kvalitu, a to nielen dámskeho oblečenia a módnych doplnkov, ale aj poradenstva. CHANTALL je elegantná móda pre modernú ženu v súlade s kvalitou a príjemnou obsluhou.

História

Na Slovenskom trhu pôsobí vo svojej dnešnej podobe od roku 2000, kedy začala dovážať kolekcie a doplnky z Paríža. V roku 2003 pribudla vlastná výroba a bola založená modelárska dieľna v Dubnici nad Váhom.

Naším cieľom je tvorba luxusných kolekcii pre náročné zákazníčky s dôrazom na vysokú kvalitu použitých materiálov, spracovania a šitia. Sortiment tvorí ľahká konfekcia vyrábaná na Slovensku  doplnená  kolekciou dovážanou z Paríža a Neapola. Výroba ťažkej konfekcie, kabátov, sák, plesových šiat atď., prebieha výhradne na Slovensku. V predajniach CHANTALL nájdete i širokú ponuku módnych doplnkov dovážaných z Francúzska, ako kabelky, opasky, šatky, bižutériu a iné. Jednotlivé kolekcie vznikajú podľa návrhov dvorných dizajnérov pod osobným dohľadom výkonného riaditeľa firmy.

Nechajte sa inšpirovať našimi  nadčasovými modelmi - vitajte vo svete CHANTALL.